Nemzeti Fórum
  • Hírek
  • Publicisztikák
  • Interjúk
  • Képtár
    • VK Képtár
  • Kölcsey Kör
  • Keresztény Élet
  • Történet
  • Tisztségviselők
  • Képviselők
    • Országgyűlési Képviselők >
      • Kovács Sándor
      • Dr. Tilki Attila
      • V. Németh Zsolt
    • Vármegyei közgyűlési elnökök
    • Vármegyei főispán >
      • Tanárki Gábor
    • Vármegyei képviselők
    • Polgármesterek
    • Önkormányzati képviselők
  • Szervezetek
  • Munkacsoportok
  • Szövetségeseink
  • Médiapartnereink
  • Dokumentumok
  • Kapcsolat
"A Nemzeti Fórum egy hajlíthatatlan, rendíthetetlen nemzeti erő, egy olyan erő, amelyre biztosan igaz a Szózatnak az a szava, hogy rendületlenül." 
​(Orbán Viktor)

Újra Lezsák Sándor a Nemzeti Fórum elnöke

4/16/2026

 
Picture
A Nemzeti Fórum Egyesület tisztújító országos gyűlésén a küldöttek újraválasztották az elnöki tisztségbe Lezsák Sándort.
​Tisztújító országos gyűlést tartott a Nemzeti Fórum Egyesület szombaton Budapesten a Képviselői Irodaházban. 

A küldöttek ismét Lezsák Sándort választották a Nemzeti Fórum elnökének. 

A tanácskozáson döntöttek az alelnökök, valamint az etikai és a felügyelőbizottság tagjainak személyéről is.

A Nemzeti Fórum Egyesület 2004 őszén alakult Lezsák Sándor vezetésével. Az egyesület célja a magyar nemzet és a magyar haza szolgálata – olvasható a szervezet honlapján.

Magyar Nemzet

Comments are closed.