Tisztújító országos gyűlést tartott a Nemzeti Fórum Egyesület szombaton Budapesten a Képviselői Irodaházban.
A küldöttek ismét Lezsák Sándort választották a Nemzeti Fórum elnökének.
A tanácskozáson döntöttek az alelnökök, valamint az etikai és a felügyelőbizottság tagjainak személyéről is.
A Nemzeti Fórum Egyesület 2004 őszén alakult Lezsák Sándor vezetésével. Az egyesület célja a magyar nemzet és a magyar haza szolgálata – olvasható a szervezet honlapján.
Magyar Nemzet
A küldöttek ismét Lezsák Sándort választották a Nemzeti Fórum elnökének.
A tanácskozáson döntöttek az alelnökök, valamint az etikai és a felügyelőbizottság tagjainak személyéről is.
A Nemzeti Fórum Egyesület 2004 őszén alakult Lezsák Sándor vezetésével. Az egyesület célja a magyar nemzet és a magyar haza szolgálata – olvasható a szervezet honlapján.
Magyar Nemzet